Kúpele Kováčová

Kúpele Kováčová sa nachádzajú pod vŕškami Kremnického pohoria, severozápadne od mesta Zvolen. Vyviera tu slabo minerálny prameň o teplote 48° C s obsahom síranu, hydrouhličitanu, vápnika, horčíka a fluóru. Prírodná voda ochladená na teplotu 39° C je vhodná na liečbu tráviaceho ústrojenstva, látkovej výmeny, pohybového aparátu, nervovej sústavy, urologických a gynekologických ťažkostí.

Vo voľnom čase môžu návštevníkom okolité vrchy ponúknuť mnoho aktivít v podobe turistického vyžitia po dobre značených trasách, či poznávanie historických cieľov v okolí. V období letných mesiacov je možné čerpať dokonalý odpočinok v termálnom kúpalisku pri vonkajších bazénoch s liečivou termálnou vodou. Počas liečebného pobytu sú klienti ubytovaní v liečebnom dome. K výhodám obce prispieva aj dobrá dostupnosť, pretože sa nachádza pri diaľnici a zároveň neďaleko letiska v Sliači, vzdialeného 5 km.

 

Poloha:

kupele Kovacova - poloha

Ako sú hodnotené jednotlivé kúpele?

Prvotné hodnotenie kúpeľov pri pridaní do sekcie „Recenzie a skúsenosti“ je pre každý hodnotený aspekt kúpeľov nastavené na hodnotu 0/10. Každý užívateľ, ktorý napíše recenziu a ohodnotí jednotlivé služby, vybavenie, stravu a pod. na stupnici od 1 po 10, ovplyvní celkové hodnotenie. Každá recenzia je posudzovaná, systém nedovolí tomu istému návštevníkovi pridať viac ako jedno hodnotenie.

Ak máte skúsenosti so službami kúpeľov, boli ste v nich na liečebnom alebo relaxačnom pobyte, podeľte sa svojimi skúsenosťami s ostatnými pridaním obodovania a recenzie nižšie.

Kúpele Kováčová - recenzie, skúsenosti a hodnotenie návštevníkov

Kúpele Kováčová - recenzie, skúsenosti a hodnotenie návštevníkov
74.2857142857

CELKOVÉ HODNOTENIE

7/10

  Čistota priestorov

  7/10

   Kvalita stravovania

   7/10

    Ochota personálu

    7/10

     Kvalita služieb

     7/10

      Vplyv na uzdravenie

      7/10

       Možnosti iných aktivít v okolí

       7/10

        Pros

        • účinný liečebný pobyt

        Cons

        • slabšie možnosti aktivít v okolí

        One thought on “Kúpele Kováčová

        1. Paľo

         CELKOVÉ HODNOTENIE

         9.00

         Čistota priestorov

         8.00

         Kvalita stravovania

         7.00

         Ochota personálu

         8.00

         Kvalita služieb

         8.00

         Vplyv na uzdravenie

         9.00

         Možnosti iných aktivít v okolí

         6.00

         Bol som tam približne 6 týždňov. Spoznal som veľa ľudí, ktorí tam boli so mnou, myslím, že aj keď bol personál niekedy dosť odmeraný, veľa ľudí odtiaľ odchádzalo v oveľa lepšom stave, teda, ak niekto koho som tam videl prísť v doprovode dvoch osôb, odchádzal už iba s občasným opieraním sa o paličku. Nie je to luxus, ale vplyv na uzdravenie je isto vinikajúci. Treba sa však vzchopiť aj psychicky, spolu s procedúrami to robí veľké veci! Držím všetkým palce a prajem rýchle uzdravenie pacientom! Paľo 49

        Pridaj komentár

        Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


        8 + 7 =