Kúpele Kováčová

Kúpele Kováčová sa nachádzajú pod vŕškami Kremnického pohoria, severozápadne od mesta Zvolen. Vyviera tu slabo minerálny prameň o teplote 48° C s obsahom síranu, hydrouhličitanu, vápnika, horčíka a fluóru. Prírodná voda ochladená na teplotu 39° C je vhodná na liečbu tráviaceho ústrojenstva, látkovej výmeny, pohybového aparátu, nervovej sústavy, urologických a gynekologických ťažkostí.

Vo voľnom čase môžu návštevníkom okolité vrchy ponúknuť mnoho aktivít v podobe turistického vyžitia po dobre značených trasách, či poznávanie historických cieľov v okolí. V období letných mesiacov je možné čerpať dokonalý odpočinok v termálnom kúpalisku pri vonkajších bazénoch s liečivou termálnou vodou. Počas liečebného pobytu sú klienti ubytovaní v liečebnom dome. K výhodám obce prispieva aj dobrá dostupnosť, pretože sa nachádza pri diaľnici a zároveň neďaleko letiska v Sliači, vzdialeného 5 km.

 

Poloha:

kupele Kovacova - poloha

Ako sú hodnotené jednotlivé kúpele?

Prvotné hodnotenie kúpeľov pri pridaní do sekcie „Recenzie a skúsenosti“ je pre každý hodnotený aspekt kúpeľov nastavené na hodnotu 0/10. Každý užívateľ, ktorý napíše recenziu a ohodnotí jednotlivé služby, vybavenie, stravu a pod. na stupnici od 1 po 10, ovplyvní celkové hodnotenie. Každá recenzia je posudzovaná, systém nedovolí tomu istému návštevníkovi pridať viac ako jedno hodnotenie.

Ak máte skúsenosti so službami kúpeľov, boli ste v nich na liečebnom alebo relaxačnom pobyte, podeľte sa svojimi skúsenosťami s ostatnými pridaním obodovania a recenzie nižšie.

Kúpele Kováčová - recenzie, skúsenosti a hodnotenie návštevníkov

Kúpele Kováčová - recenzie, skúsenosti a hodnotenie návštevníkov
7.4

CELKOVÉ HODNOTENIE

8.0/10

Čistota priestorov

7.5/10

Kvalita stravovania

7.0/10

Ochota personálu

7.5/10

Kvalita služieb

7.5/10

Vplyv na uzdravenie

8.0/10

Možnosti iných aktivít v okolí

6.5/10

Pros

 • účinný liečebný pobyt

Cons

 • slabšie možnosti aktivít v okolí

One thought on “Kúpele Kováčová

 1. Paľo

  CELKOVÉ HODNOTENIE

  9.00

  Čistota priestorov

  8.00

  Kvalita stravovania

  7.00

  Ochota personálu

  8.00

  Kvalita služieb

  8.00

  Vplyv na uzdravenie

  9.00

  Možnosti iných aktivít v okolí

  6.00

  Bol som tam približne 6 týždňov. Spoznal som veľa ľudí, ktorí tam boli so mnou, myslím, že aj keď bol personál niekedy dosť odmeraný, veľa ľudí odtiaľ odchádzalo v oveľa lepšom stave, teda, ak niekto koho som tam videl prísť v doprovode dvoch osôb, odchádzal už iba s občasným opieraním sa o paličku. Nie je to luxus, ale vplyv na uzdravenie je isto vinikajúci. Treba sa však vzchopiť aj psychicky, spolu s procedúrami to robí veľké veci! Držím všetkým palce a prajem rýchle uzdravenie pacientom! Paľo 49

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


9 + 8 =