Kúpele Smrdáky

Kúpele Smrdáky - recenzie a skúsenosti

Kúpeľné mestečko Smrdáky sa nachádza neďaleko česko-slovenských hraníc v malebnom regióne Záhorie na úpätí Bielych Karpát asi 80 km od Bratislavy, 30 km od Hodonína. Unikátne prírodné liečivé zdroje, ktoré sú vzácnym dedičstvom z čias treťohôr, sú využívané najmä na liečbu kožných ochorení (psoriázy, atopického ekzému, akné) a na liečbu pohybového aparátu. Hlavnými liečebnými zdrojmi sú minerálna voda s najväčším obsahom sírovodíka v Európe.

Použitie minerálnej sírovodíkovej vody alebo sírneho bahna je základným pilierom prírodnej liečby aj v súčasnej dobe. Aj preto sú kúpele Smrdáky jedinečným klenotom najmä v liečbe kožných ochorení v kombinácii s chorobami pohybového aparátu. Herpes, lišaje, akné, psoriáza, stavy po popáleninách sú len malou časťou kožných ochorení, ktorých liečenie poskytujú minerálne pramene. Kúpele v Smrdákoch sú jednoznačne najvhodnejším miestom na liečbu chronických kožných ochorení, úspešne konkurujú i kúpeľom v zahraničí.

Základné informácie:

Ubytovanie je možné v 3 hoteloch:
Hotel Central **
Hotel Vietoris **
Depandance Morava ***

Poloha:

kupele - Smrdaky - poloha

Ako sú hodnotené jednotlivé kúpele?

Prvotné hodnotenie kúpeľov pri pridaní do sekcie „Recenzie a skúsenosti“ je pre každý hodnotený aspekt kúpeľov nastavené na hodnotu 0/10. Každý užívateľ, ktorý napíše recenziu a ohodnotí jednotlivé služby, vybavenie, stravu a pod. na stupnici od 1 po 10, ovplyvní celkové hodnotenie. Každá recenzia je posudzovaná, systém nedovolí tomu istému návštevníkovi pridať viac ako jedno hodnotenie.

Ak máte skúsenosti so službami kúpeľov, boli ste v nich na liečebnom alebo relaxačnom pobyte, podeľte sa svojimi skúsenosťami s ostatnými pridaním bodovania a recenzie nižšie.

Kúpele Smrdáky - recenzie, skúsenosti a hodnotenie návštevníkov

Kúpele Smrdáky - recenzie, skúsenosti a hodnotenie návštevníkov
65.7142857143

CELKOVÉ HODNOTENIE

7/10

  Čistota priestorov

  7/10

   Kvalita stravovania

   7/10

    Ochota personálu

    7/10

     Kvalita služieb

     7/10

      Vplyv na uzdravenie

      7/10

       Možnosti iných aktivít v okolí

       7/10

        One thought on “Kúpele Smrdáky

        1. Eva

         CELKOVÉ HODNOTENIE

         6.00

         Čistota priestorov

         5.60

         Kvalita stravovania

         5.00

         Ochota personálu

         7.60

         Kvalita služieb

         6.20

         Vplyv na uzdravenie

         7.50

         Možnosti iných aktivít v okolí

         5.10

         Bola som tam dvakrát, raz dávnejšie v ubytovni Eva, to bolo dosť otrasné, nezrekonštruovane priestory, jednotvárna strava aj keď personál bol v celku milý… Druhýkrát mám skúsenosť s hotelom Vietoris, to bolo o dosť lepšie. Inak Smrdáky sú zapadákov a tie deti ktoré tam boli sa celý deň nudili, kediná zábava bola asi telka a raz do týždňa kino. Čo sa týka procedúr, je ich dosť málo… Eva

        Pridaj komentár

        Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


        5 + 1 =