Kúpele Turčianske Teplice

Kúpele - Turčianske Teplice - recenzie a skúsenosti

Kúpele Turčianske Teplice, jedny z najstarších kúpeľných miest v Európe, ležia v južnej časti Turca, priamo v srdci Slovenska. Liečivá minerálna voda je svojím jedinečným zložením vhodná najmä na liečbu ochorení obličiek a močových ciest, ochorení pohybového aparátu a neurologických ochorení. Hydrouhličitanová vápenatá minerálna voda s vysokým obsahom síry sa využíva vo vodoliečebných procedúrach a pitných kúrach. Teplota vyvierajúcej vody sa pohybuje okolo 46,5° C a jej účinky sú znásobené využitím najmodernejších liečebných metód.

V roku 2007 boli kúpele Turčianske Teplice obohatené o moderné centrum termálnych bazénov, víriviek, sáun a vonkajšieho vodného sveta s atrakciami – „Spa & Aquapark“. Kúpele Turčianske Teplice sa tak zaradili medzi slovenské kúpele, ktoré budovaním kvalitného vodného vyžitia navyše s termálnou vodou reagujú na rastúci záujem klientov.

 

Poloha:

kupele -Turcianske Teplice -poloha

Ako sú hodnotené jednotlivé kúpele?

Prvotné hodnotenie kúpeľov pri pridaní do sekcie „Recenzie a skúsenosti“ je pre každý hodnotený aspekt kúpeľov nastavené na hodnotu 0/10. Každý užívateľ, ktorý napíše recenziu a ohodnotí jednotlivé služby, vybavenie, stravu a pod. na stupnici od 1 po 10, ovplyvní celkové hodnotenie. Každá recenzia je posudzovaná, systém nedovolí tomu istému návštevníkovi pridať viac ako jedno hodnotenie.

Ak máte skúsenosti so službami kúpeľov, boli ste v nich na liečebnom alebo relaxačnom pobyte, podeľte sa svojimi skúsenosťami s ostatnými pridaním bodovania a recenzie nižšie.

Kúpele Turčianske Teplice - recenzie a skúsenosti

Kúpele Turčianske Teplice - recenzie a skúsenosti
7.4

CELKOVÉ HODNOTENIE

8/10

  Čistota priestorov

  8/10

   Kvalita stravovania

   7/10

    Ochota personálu

    7/10

     Kvalita služieb

     8/10

      Vplyv na uzdravenie

      7/10

       Možnosti iných aktivít v okolí

       8/10

        Pros

        Cons

        One thought on “Kúpele Turčianske Teplice

        1. M. B. Prievidza

         CELKOVÉ HODNOTENIE

         8

         Čistota priestorov

         8.1

         Kvalita stravovania

         7.8

         Ochota personálu

         7.2

         Kvalita služieb

         8.2

         Vplyv na uzdravenie

         7.2

         Možnosti iných aktivít v okolí

         8

         Dobrý deň, moje skúsenosti s týmito kúpeľmi sú dobré, bola som na liečebnom pobyte minulý rok a všetko dopadlo podľa predstáv. Ubytovanie som mala v hoteli Veľká Fatra,izba bola čistá. Tu v hoteli boli aj procedúry, keďže je tu výborná liečivá voda, väčšinu času pacienti trávia v bazéne. Večer zábava v hoteli, milé posedenie… Strava OK a čo sa týka športových aktivít, tie tu boli, ale nevyužívala som ich. Myslím, že nebudete ľutovať ak si ich vyberiete. Dúfam, že som mojim opisom aspoň trochu pomohla ostatným.

        Pridaj komentár

        Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


        7 + 5 =