Kúpele Turčianske Teplice

Kúpele - Turčianske Teplice - recenzie a skúsenosti

Kúpele Turčianske Teplice, jedny z najstarších kúpeľných miest v Európe, ležia v južnej časti Turca, priamo v srdci Slovenska. Liečivá minerálna voda je svojím jedinečným zložením vhodná najmä na liečbu ochorení obličiek a močových ciest, ochorení pohybového aparátu a neurologických ochorení. Hydrouhličitanová vápenatá minerálna voda s vysokým obsahom síry sa využíva vo vodoliečebných procedúrach a pitných kúrach. Teplota vyvierajúcej vody sa pohybuje okolo 46,5° C a jej účinky sú znásobené využitím najmodernejších liečebných metód.

V roku 2007 boli kúpele Turčianske Teplice obohatené o moderné centrum termálnych bazénov, víriviek, sáun a vonkajšieho vodného sveta s atrakciami – „Spa & Aquapark“. Kúpele Turčianske Teplice sa tak zaradili medzi slovenské kúpele, ktoré budovaním kvalitného vodného vyžitia navyše s termálnou vodou reagujú na rastúci záujem klientov.

 

Poloha:

kupele -Turcianske Teplice -poloha

Ako sú hodnotené jednotlivé kúpele?

Prvotné hodnotenie kúpeľov pri pridaní do sekcie „Recenzie a skúsenosti“ je pre každý hodnotený aspekt kúpeľov nastavené na hodnotu 0/10. Každý užívateľ, ktorý napíše recenziu a ohodnotí jednotlivé služby, vybavenie, stravu a pod. na stupnici od 1 po 10, ovplyvní celkové hodnotenie. Každá recenzia je posudzovaná, systém nedovolí tomu istému návštevníkovi pridať viac ako jedno hodnotenie.

Ak máte skúsenosti so službami kúpeľov, boli ste v nich na liečebnom alebo relaxačnom pobyte, podeľte sa svojimi skúsenosťami s ostatnými pridaním bodovania a recenzie nižšie.

Kúpele Turčianske Teplice - recenzie a skúsenosti

7.4

CELKOVÉ HODNOTENIE

7.5/10

Čistota priestorov

7.6/10

Kvalita stravovania

7.4/10

Ochota personálu

7.1/10

Kvalita služieb

7.6/10

Vplyv na uzdravenie

7.1/10

Možnosti iných aktivít v okolí

7.5/10

One thought on “Kúpele Turčianske Teplice

 1. M. B. Prievidza

  CELKOVÉ HODNOTENIE

  8.00

  Čistota priestorov

  8.10

  Kvalita stravovania

  7.80

  Ochota personálu

  7.20

  Kvalita služieb

  8.20

  Vplyv na uzdravenie

  7.20

  Možnosti iných aktivít v okolí

  8.00

  Dobrý deň, moje skúsenosti s týmito kúpeľmi sú dobré, bola som na liečebnom pobyte minulý rok a všetko dopadlo podľa predstáv. Ubytovanie som mala v hoteli Veľká Fatra,izba bola čistá. Tu v hoteli boli aj procedúry, keďže je tu výborná liečivá voda, väčšinu času pacienti trávia v bazéne. Večer zábava v hoteli, milé posedenie… Strava OK a čo sa týka športových aktivít, tie tu boli, ale nevyužívala som ich. Myslím, že nebudete ľutovať ak si ich vyberiete. Dúfam, že som mojim opisom aspoň trochu pomohla ostatným.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


5 + 2 =