Kategórie
PR články

Koľko stoja 3 najčastejšie plastické operácie tváre?

Ľudia oddávna prahli po dokonalosti a v tomto smere sa za posledných niekoľko tisíc rokov nič nezmenilo. Práve naopak, vďaka moderným medicínskym postupom a technológiám sme k dokonalosti bližšie ako kedykoľvek predtým.

Veľký nos

Ako by to asi vo svete vyzeralo, keby každému klamárovi narástol dlhý nos podobne ako Pinocchiovi v známej rozprávke? Realita ale nie je taká úsmevná a veľký či krivý nos nie je otázkou morálneho profilu jeho nositeľky. Riešením nie len v tomto prípade je plastická operácia vonkajšieho nosa. Výhodou rinoplastiky je, že tvar nosa zmení natrvalo, takže pre majiteľku nového nošteka bude tento estetický nedostatok a nepríjemnosti s ním spojené navždy minulosťou.

Ovisnuté očné viečka

Je známym faktom, že od istého veku si ľudské telo ukladá v rôznych partiách väčšie množstvo tuku, ako nám je príjemné. Hovoríme najmä o bokoch a zadočku, no nadbytok podkožného tuku nás môže potrápiť aj na netušených miestach, napríklad na viečkach. Operácia dolných a horných viečok rieši tento kozmetický problém aj v prípade nadbytku kože. Spoliehajú sa na ňu najmä spoločensky vyťažené a aktívne ženy, tráviace väčšinu svojho času v spoločnosti.

Odstávajúce uši

Asymetrické alebo nadmerne veľké uši už potrápili nejedno dievča či ženu. Často vedú ku strate sebavedomia, ktoré nie je ľahké navrátiť. Operácia odstávajúcich ušníc je pritom najvhodnejšia v detskom veku, ideálne po štvrtom roku života a úplnom vyvinutí ušníc. Detská chrupavka je totiž tvárnejšia a mäkšia ako chrupavka dospelých. Pomôcť uškám sa ale dá v každom veku.

Koľko to stojí?

Spomínané plastické operácie patria medzi najčastejšie zákroky vykonávané na tvári. Pripravte sa, že cena každého zo zákrokov sa bude rátať v stovkách eur. Pri korekcii vonkajšieho nosa záleží aj od typu zákroku, avšak rátajte so sumou 800 € a viac, pri operáciách ušníc a viečok to bude podobná suma. Viac ako na cenu ale pozerajte na odbornú spôsobilosť zariadenia a reputáciu, ktorá ho predchádza.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *