Kategórie
Kúpele - recenzie a skúsenosti

Kúpele Dudince

Dudince, jedny z najmladších slovenských kúpeľov sa nachádzajú v rovinatom prostredí juhu stredného Slovenska. Príjemné a tiché prostredie s rozsiahlym kúpeľným areálom i parkom je ideálnym miestom na oddych a liečbu. Dobrá dopravná dostupnosť i široká paleta wellness relaxačných pobytov robia z kúpeľov Dudince aj obľúbenú destináciu na kratšie pobyty.

Základom kúpeľnej liečby sú vzácne vlastnosti minerálnej vody. Podobné zloženie minerálnej vody majú iba kúpele vo francúzskom Vichy a v Japonsku. V kúpeľoch sa liečia choroby srdco-cievneho, pohybového a nervového aparátu. Veľké množstvo rozpustených minerálnych látok a plynov začleňuje tieto pramene medzi najcennejšie minerálne liečivé vody.

Základné informácie :

možnosť ubytovania sa v 3 hoteloch :

Kúpeľný hotel Smaragd***
Kúpeľný hotel Rubín***
Hotel Minerál****

V kúpeľoch Dudince sa liečia nasledujúce choroby pohybového ústrojenstva :

– široké spektrum ochorení pohybového a kardiovaskulárneho aparátu

Poloha (južné slovensko) :

kupele Dudince - poloha

Ako sú hodnotené jednotlivé kúpele?

Prvotné hodnotenie kúpeľov pri pridaní do sekcie “Recenzie a skúsenosti” je pre každý hodnotený aspekt kúpeľov nastavené na hodnotu 0/10. Každý užívateľ, ktorý napíše recenziu a ohodnotí jednotlivé služby, vybavenie, stravu a pod. na stupnici od 1 po 10, ovplyvní celkové hodnotenie. Každá recenzia je posudzovaná, systém nedovolí tomu istému návštevníkovi pridať viac ako jedno hodnotenie.

Ak máte skúsenosti so službami kúpeľov, boli ste v nich na liečebnom alebo relaxačnom pobyte, podeľte sa svojimi skúsenosťami s ostatnými pridaním bodovania a recenzie nižšie.

Kúpele Dudince - recenzie, skúsenosti a hodnotenie návštevníkov

7

CELKOVÉ HODNOTENIE

7.0/10

Čistota priestorov

7.0/10

Kvalita stravovania

7.0/10

Ochota personálu

7.0/10

Kvalita služieb

7.0/10

Vplyv na uzdravenie

7.0/10

Možnosti iných aktivít v okolí

7.0/10

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *