Kategórie
Kúpele - recenzie a skúsenosti

Kúpele Kováčová

Kúpele Kováčová sa nachádzajú pod vŕškami Kremnického pohoria, severozápadne od mesta Zvolen. Vyviera tu slabo minerálny prameň o teplote 48° C s obsahom síranu, hydrouhličitanu, vápnika, horčíka a fluóru. Prírodná voda ochladená na teplotu 39° C je vhodná na liečbu tráviaceho ústrojenstva, látkovej výmeny, pohybového aparátu, nervovej sústavy, urologických a gynekologických ťažkostí.

Vo voľnom čase môžu návštevníkom okolité vrchy ponúknuť mnoho aktivít v podobe turistického vyžitia po dobre značených trasách, či poznávanie historických cieľov v okolí. V období letných mesiacov je možné čerpať dokonalý odpočinok v termálnom kúpalisku pri vonkajších bazénoch s liečivou termálnou vodou. Počas liečebného pobytu sú klienti ubytovaní v liečebnom dome. K výhodám obce prispieva aj dobrá dostupnosť, pretože sa nachádza pri diaľnici a zároveň neďaleko letiska v Sliači, vzdialeného 5 km.

 

Poloha:

kupele Kovacova - poloha

Ako sú hodnotené jednotlivé kúpele?

Prvotné hodnotenie kúpeľov pri pridaní do sekcie “Recenzie a skúsenosti” je pre každý hodnotený aspekt kúpeľov nastavené na hodnotu 0/10. Každý užívateľ, ktorý napíše recenziu a ohodnotí jednotlivé služby, vybavenie, stravu a pod. na stupnici od 1 po 10, ovplyvní celkové hodnotenie. Každá recenzia je posudzovaná, systém nedovolí tomu istému návštevníkovi pridať viac ako jedno hodnotenie.

Ak máte skúsenosti so službami kúpeľov, boli ste v nich na liečebnom alebo relaxačnom pobyte, podeľte sa svojimi skúsenosťami s ostatnými pridaním obodovania a recenzie nižšie.

Kúpele Kováčová - recenzie, skúsenosti a hodnotenie návštevníkov

7.4

CELKOVÉ HODNOTENIE

8.0/10

Čistota priestorov

7.5/10

Kvalita stravovania

7.0/10

Ochota personálu

7.5/10

Kvalita služieb

7.5/10

Vplyv na uzdravenie

8.0/10

Možnosti iných aktivít v okolí

6.5/10

Pros

  • účinný liečebný pobyt

Cons

  • slabšie možnosti aktivít v okolí

2 odpovede na “Kúpele Kováčová”

CELKOVÉ HODNOTENIE

9

Čistota priestorov

8

Kvalita stravovania

7

Ochota personálu

8

Kvalita služieb

8

Vplyv na uzdravenie

9

Možnosti iných aktivít v okolí

6

Bol som tam približne 6 týždňov. Spoznal som veľa ľudí, ktorí tam boli so mnou, myslím, že aj keď bol personál niekedy dosť odmeraný, veľa ľudí odtiaľ odchádzalo v oveľa lepšom stave, teda, ak niekto koho som tam videl prísť v doprovode dvoch osôb, odchádzal už iba s občasným opieraním sa o paličku. Nie je to luxus, ale vplyv na uzdravenie je isto vinikajúci. Treba sa však vzchopiť aj psychicky, spolu s procedúrami to robí veľké veci! Držím všetkým palce a prajem rýchle uzdravenie pacientom! Paľo 49

Nastivil som kupele kovacova sluzby a personal jednicka . Pani Sandorova to vedie ako svajcarske hodinki pretoze ona je SVETOVA bez komentaru. Ja som pracoval pre general motors oni mi napisali Mr. Glofak keep up the good work, to znamena aj kupele kovacova aby stale davali kvalitne sluzby a hosta si to vazia dakujem velmi pekne dufam ze vas uvidim na buduci rok a zdravim cely personal ,DOVI LACI GLOFAK

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *