Kategórie
Kúpele - recenzie a skúsenosti

Kúpele Piešťany

Liečebné kúpele Piešťany patria viac ako 100 rokov k popredným európskym kúpeľom v liečbe reumatizmu, rehabilitácii pohybového aparátu a nervového systému. Využívajú pritom prírodné zdroje – unikátne liečivé sírne bahno a termálnu minerálnu vodu. Piešťany sa nachádzajú 80 km od Bratislavy, 150 km od Viedne a sú ľahko dostupné cestnou i železničné dopravou. Panuje tu nížinné, teplé a suché podnebie s najväčším počtom slnečných dní v roku v rámci Slovenska.

Jedinečnosťou kúpeľov Piešťany sú bazény s prírodným dnom, do ktorých cez vrstvu bahna vyviera termálna minerálna voda, čím vzniká bahenný kúpeľ – bahnisko. Bahno, ktoré sa ťaží v rieke Váh, nemá obdobu inde vo svete. Bahenné zábaly, poskytované v kúpeľoch Piešťany, sú preto absolútne unikátne. Základnými prírodnými liečivými zdrojmi piešťanských kúpeľov sú sadrovo-sírna termálna voda s teplotou 67 – 69° C. Piešťany sú mestom parkov, spoločenského života a kultúry, ale aj dôležitým centrom pre rozvoj športových aktivít obyvateľov i návštevníkov.

 

Poloha :

kupele Piestany Hotel Maj - poloha

Ako sú hodnotené jednotlivé kúpele?

Prvotné hodnotenie kúpeľov pri pridaní do sekcie “Recenzie a skúsenosti” je pre každý hodnotený aspekt kúpeľov nastavené na hodnotu 0/10. Každý užívateľ, ktorý napíše recenziu a ohodnotí jednotlivé služby, vybavenie, stravu a pod. na stupnici od 1 po 10, ovplyvní celkové hodnotenie. Každá recenzia je posudzovaná, systém nedovolí tomu istému návštevníkovi pridať viac ako jedno hodnotenie.

Ak máte skúsenosti so službami kúpeľov, boli ste v nich na liečebnom alebo relaxačnom pobyte, podeľte sa svojimi skúsenosťami s ostatnými pridaním bodovania a recenzie nižšie.

Kúpele Piešťany - recenzie, skúsenosti a hodnotenie návštevníkov

7.6

CELKOVÉ HODNOTENIE

8.0/10

Čistota priestorov

7.9/10

Kvalita stravovania

7.9/10

Ochota personálu

7.5/10

Kvalita služieb

7.6/10

Vplyv na uzdravenie

7.1/10

Možnosti iných aktivít v okolí

7.3/10

2 odpovede na “Kúpele Piešťany”

CELKOVÉ HODNOTENIE

9

Čistota priestorov

8.6

Kvalita stravovania

8.3

Ochota personálu

6.9

Kvalita služieb

7.9

Vplyv na uzdravenie

8.5

Možnosti iných aktivít v okolí

8

Boli sme v kúpeľoch v Piešťanoch s manželom nedávno, bývali sme v hoteli Spa Hotel Splendid Piestany. Moje celkové hodnotenie je 8 z 10, čiže skoro dokonalosť – čistota priestorov, super strava, a pekné prostredie. ak našetríme nejaké peniaze, tak určite na jeseň sa tam pôjdeme minimálne na víkend pozrieť znova. Snáď aspoň pre niekoho bola táto moja skúsenosť užitočná. Pekný deň!

CELKOVÉ HODNOTENIE

8.8

Čistota priestorov

9

Kvalita stravovania

9.2

Ochota personálu

9.2

Kvalita služieb

8.3

Vplyv na uzdravenie

5.9

Možnosti iných aktivít v okolí

7.2

Pripájama sa k hodnoteniu predo mnou, takisto sme boli spokojní. Vplyv na uzdravenie berte v hodnotení ako nepodstatný lebo sme tam neboli na liečebnom pobyte ale iba cez víkend. Odporúčam aj ostatným.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *