Kategórie
Kúpele - recenzie a skúsenosti

Kúpele Turčianske Teplice

Kúpele Turčianske Teplice, jedny z najstarších kúpeľných miest v Európe, ležia v južnej časti Turca, priamo v srdci Slovenska. Liečivá minerálna voda je svojím jedinečným zložením vhodná najmä na liečbu ochorení obličiek a močových ciest, ochorení pohybového aparátu a neurologických ochorení. Hydrouhličitanová vápenatá minerálna voda s vysokým obsahom síry sa využíva vo vodoliečebných procedúrach a pitných kúrach. Teplota vyvierajúcej vody sa pohybuje okolo 46,5° C a jej účinky sú znásobené využitím najmodernejších liečebných metód.

V roku 2007 boli kúpele Turčianske Teplice obohatené o moderné centrum termálnych bazénov, víriviek, sáun a vonkajšieho vodného sveta s atrakciami – “Spa & Aquapark”. Kúpele Turčianske Teplice sa tak zaradili medzi slovenské kúpele, ktoré budovaním kvalitného vodného vyžitia navyše s termálnou vodou reagujú na rastúci záujem klientov.

 

Poloha:

kupele -Turcianske Teplice -poloha

Ako sú hodnotené jednotlivé kúpele?

Prvotné hodnotenie kúpeľov pri pridaní do sekcie “Recenzie a skúsenosti” je pre každý hodnotený aspekt kúpeľov nastavené na hodnotu 0/10. Každý užívateľ, ktorý napíše recenziu a ohodnotí jednotlivé služby, vybavenie, stravu a pod. na stupnici od 1 po 10, ovplyvní celkové hodnotenie. Každá recenzia je posudzovaná, systém nedovolí tomu istému návštevníkovi pridať viac ako jedno hodnotenie.

Ak máte skúsenosti so službami kúpeľov, boli ste v nich na liečebnom alebo relaxačnom pobyte, podeľte sa svojimi skúsenosťami s ostatnými pridaním bodovania a recenzie nižšie.

Kúpele Turčianske Teplice - recenzie a skúsenosti

7.4

CELKOVÉ HODNOTENIE

7.5/10

Čistota priestorov

7.6/10

Kvalita stravovania

7.4/10

Ochota personálu

7.1/10

Kvalita služieb

7.6/10

Vplyv na uzdravenie

7.1/10

Možnosti iných aktivít v okolí

7.5/10

Jedna odpoveď na “Kúpele Turčianske Teplice”

CELKOVÉ HODNOTENIE

8

Čistota priestorov

8.1

Kvalita stravovania

7.8

Ochota personálu

7.2

Kvalita služieb

8.2

Vplyv na uzdravenie

7.2

Možnosti iných aktivít v okolí

8

Dobrý deň, moje skúsenosti s týmito kúpeľmi sú dobré, bola som na liečebnom pobyte minulý rok a všetko dopadlo podľa predstáv. Ubytovanie som mala v hoteli Veľká Fatra,izba bola čistá. Tu v hoteli boli aj procedúry, keďže je tu výborná liečivá voda, väčšinu času pacienti trávia v bazéne. Večer zábava v hoteli, milé posedenie… Strava OK a čo sa týka športových aktivít, tie tu boli, ale nevyužívala som ich. Myslím, že nebudete ľutovať ak si ich vyberiete. Dúfam, že som mojim opisom aspoň trochu pomohla ostatným.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *